PengerusiPn Hjh Siti Nora Binti Ali
(Pengetua)
Timb PengerusiPn Hanizah Osman
(PK Pentadbiran)
Naib PengerusiPn Mahsuri Omar
(PK Hal Ehwal Murid)
Tn Hj Ahmad Farazila Bin Abdul Ghani
(PK Kokurikulum)
Pn. Mazlina Abdul Rahman
(PK Pendidikan Khas)
PenyelarasPn Wan Hanisah Wan Hassan
Setiausaha Cik Nur Hafizah Md Hamzah
Pen SetiausahaPn Situ Munirrah Razali
JK Penjaminan KualitiPn Wan Hanisah Wan Hassan
(GKMP Bahasa)
Pn Teh Geok Hong
(GKMP Sains & Matematik)
Pn Roziah Zakaria
(GKMP Kemanusiaan)
Tn Hj Abdul Aziz Abdullah
(GKMP Teknik dan Vokasional)
AhliKetua Pentaksir Mata Pelajaran (PT3)
Cik Teria Dewi Efendy – Bahasa Melayu
Pn Thien Ai Peng – Bahasa Inggeris
Pn Aida Elani Nordin – Matematik
Pn Fatma Mulyani Alluwi – Sains
Pn Nurhilwani Azais – Pendidikan Islam
Cik Nur Hafizah Hamzah – Sejarah
En Muhammad Faris Ismail – Geografi
En Zainol Alam Mohamed – RBT
Pn Nurkhalisah Muhtar – ASK
Ketua Pentaksir Mata Pelajaran (SPM)
Pn Nur Asyikin Hairudin – Bahasa Melayu
Pn Shafarinah Shamsuddin – Bahasa Inggeris
Pn Nor Zalifah Baharom – Sains
Pn Aida Mastura Kassim – Pendidikan Islam
Cik Nurul Afiza Ghazali – Pendidikan Moral
Pn Zurainie Mohamad saleh Dzulkifli – Prinsip Akaun
Pn Hafizah Zakaria – Sains Komputer
Pn Noremy Md Sidek – Grafik Berkomputer
En Mohd Fahmi Firdaus Mahmud – Menservis Automobil
Pn Noorsyakizah Hishak – Pendidikan Seni Visual
Pn Nor Salamatul Akmal Abd Ghaffar – Perniagaan
Pn Ami Fadzlin Amir Abdul Nasir – Biologi
Pn Rosdiana Mohd Rasid – Fizik
Pn Joornita Bermawi – Kimia
Pn Wan Nordiana Wan Ibrahim – Ekonomi
En Mohd Firdaus Tahir Ramli – Pendidikan Muzik
Pn Maiziatul Uzzma Ta’zim – Tasawwur
En Hanif Harun – Matematik Tambahan
En Ahmad Afifi Ainurim Ahmad Nawi – Matematik Moden
En Muhamad Fikribillah Kamarul Zaman – Pendidikan Sivik
En Sritharan Chandran – Sejarah
Jurulatih Utama Sekolah (JUS) Men. Rendah
Pn Normayati Yaakub – Bahasa Melayu
Pn Suzila Husin – Bahasa Inggeris
En Azhar Muhammad – Sejarah
Pn Nurshahidah Mohamed Arif – Geografi
Pn Marina Sulaiman – Matematik
En Mohd Hazwan Mohamad Nor – Sains
Pn Noorsyakizah Hishak – Pendidikan Seni Visual
Pn Nur Hilwani Ab Azais – Pendidikan Islam
Cik Nurul Afizah Ghazali – Pendidikan Moral
En Fadly Rukmat – RBT
Pn Ruzian Abadi Ma’amun – P. Jasmani & Kesihatan
Nurkhalisah Muhtar – ASK
Jurulatih Utama Sekolah (JUS) Men. Atas
Pn Normayati Yaakub – Bahasa Melayu
Pn Norazah Abdul Azis – Bahasa Inggeris
En Sritharan Chandran – Sejarah
En Ahmad Afifi Ainurim Ahmad Nawi – Matematik
Pn Nor Zalifah Baharom – Sains
Pn Noorsyakizah Hishak – Pendidikan Seni Visual
Pn Rafidah Bejan – Pendidikan Islam
Cik Nurul Afizah Ghazali – Pendidikan Moral
Pn Noor Azizah Abdullah – P. Jasmani & Kesihatan
Pn Haslina Hafzan Awang Sufa – Matematik Tambahan
Pn Nor Salamatul Akma Abdul Ghaffar – Perniagaan
Pn Wan Nordiana Wan Ibrahim – Ekonomi
Pn Zurainie Mohamad Salleh Dzulkefli – Prinsip Perkaunan
En Mohd Firdaus Tahir Ramli – Pendidikan Muzik
Pn Noremy Md Sidek – Reka Bentuk Grafik Digital
En Mohd Fahmi Firdau Mahmud – Menservis Automobil
En Mohammad Fikribillah Kamarul Zaman – Pendidikan Sivik
Pn Maziatul Uzzma Ta’zim – Tasawwur
Pn Ami Fadzlin Amir Abdul Nasir – Biologi
Pn Nora Hashikin Hamidon – Fizik
Pn Shanty Pancalingam – Kimia
En Sharulazman Mohamed Nasir – Sains Komputer