Pengerusi:Pn Hjh Siti Nora Binti Ali (Pengetua)
Naib Pengerusi:Tn Hj Ahmad Farazila Bin Abdul Ghaniu (PK Kokurikulum)

Pn Hanizah Osman (PK Pentadbiran)
Pn Mahsuri Omar (PK Hal Ehwal Murid)
Pn Mazlina Abdul Rahman (PK Pendidikan Khas)
Setiausaha:Pn Hjh Norashikin Ibrahim Astar
Pen. Setiausaha:Cik Nurul Afiza
SU Sukan :En Ahmad Afifi Ainurim Bin Ahmad Nawi
Pen. SU Sukan :Pn Noor Azizah Abdullah
Penyelaras Badan Beruniform:Pn Shafarinah Shamsuddin
Penyelaras Kelab / Persatuan :Pn Norazah Abd. Azis
Penyelaras Kelab Permainan :Pn Ruzian Abadi Binti Ma’amun
Ketua Penasihat Badan Beruniform :En Amiruddin Sharif (KRS L)
Pn Fatma Mulyani Alewi (KRS P)
En Muhamad Faris Ismail ( Pengakap)
Pn Haryati Mohd Nor (Pandu Puteri)
Pn Shafarinah Shamsuddin (Kadet polis W)
En Muhammad Azreen Johar (Kadet Polis L)
En Yusnur Mohamad Noor (Bulan Sabit Merah)
Pn Maziatul Uzzma (Puteri Islam)
En Shahrir Azmil Bin Hashim (Kadet Bomba)
Ketua Penasihat Kelab / PersatuanPn Norazah Abd Azis ( Bahasa & Budaya)
Pn Masliny Adak (Pelajar Islam & Nasyid)
Pn Rosdiana Mohd Rasid (Geografi & Alam Sekitar)
En Sritharan Chandran (Sejarah, Rukun Negara & Setia)
Pn Ami Fadzlin Bt Amir Abdul Nasir (Sains & Mat. / STEM)
Pn Nurkhalisah Binti Muhthar (KITM)
Pn Amirah Izzati Binti Salleh (Seni Foto)
Pn Zulekha Bt Ismail (Reka Bentuk Teknologi)
Pn Nur Athirah bt Mohamad (Anti Dadah / SLAD)
Pn Noor Zahidah bt Idris (UNESCO)
Pn Noorsyakizah Hishak (Kelab Seni Visual)
En Mohd Firdaus Tahir Ramli (Muzik/Koir)
Pn Rosmalinda Mustafa (PRS/UBK)
Pn Nur Asyikin Hairudin (Pelangcongan)
Pn Nur Fasihah Binti Hasan (Pelaburan Bijak)
Pn Nor’Anniza Mohd Nor (Kelab SPBT)
En Ahmad Afifi Ainurim B Ahmad Nawi (Quatermaster)
Pn Joornita Bermawi (Doktor Muda)
En Hanif Bin Harun (Robotik)
Pn Haslina Hafzan ( Koperasi)
Ketua Penasihat Kelab PermainanEn Mohamad Fikribillah Bin Kamarul Zaman (Olahraga)
Cik Rusniza Hussin (Ping Pong)
Cik Mazlinda Mohd Fadzil (Catur)
En Mohd Azri Ismail (Sepak Takraw)
En Ahmad Afifi Ainurim (Bola Baling)
En Mohamad Hazwan (Tenis)
En Muhamad Faizal Sanip (Petanque)
En Zainol Alam Mohamed (Bola Sepak)
Pn Hafizah Zakaria (Senamrobik)
Pn Ruzian Abadi Binti Ma’amun (Bola Jaring)
En Hanif Harun (Bola Keranjang)
Pn Ami Fadzlin Bt Amir A. Nasir (Badminton)
En Muhammad Azreen Johar (Boling)
Penyelaras PAJSKT1 – Pn Zulekha Ismail
T2 – Pn Normayati Yaacob
T3 – Cik Rusniza Mat Hussein
T4 – Pn Aida Elani Nordin
T5 – Pn Elny Fadzlin Binti Adnan
Penyelaras SEGAKT1, T2 & T3 – Pn Noor Azizah Abdullah
T4 & T5 – En Fadly Rukmat
Setiausaha KoperasiEn Amiruddin Sharif
Setiausaha RIMUPDatin Hazlin Hashim
Pen. Setiausaha RIMUPCik Siti Nor Hidayu