Pengerusi :Pn Hjh Siti Nora Binti Ali (Pengetua)
Timb. Pengerusi :Pn Hanizah Osman (PK Pentadbiran)
Naib Pengerusi :Pn Mahsuri Omar (PK Hal ehwal Murid)
Tn Hj Ahmad Farazila Abdul Ghani (PK Kokurikulum)
Pn Mazlina Abdul Rahman (PK Pendidikan Khas)
Setiausaha:Pn Zurainie Mohamad Salleh Dzulkefli
Pen. Setiausaha:Pn Joornita Bermawi
Ahli :Pn Wan Hanisah Wan Hassan (GKMP Bahasa)
Pn Teh Geok Hong (GKMP Sains & Matematik)
Pn Roziah Zakaria (GKMP Kemanusiaan)
Tn Hj Abdul Aziz Abdullah (GKMP Teknik & Vokasional)
Pn Rosmalinda Mustafa (Guru Kaunseling)
Pn Nur Athirah Mohamad (Guru Kaunseling)
Pn Suzilawani Shukar Noor (Guru Kaunseling)
En Sharulazman Bin Mohamed Nasir (Guru Penyelaras Bestari)
Pn Marina Sulaiman (Penyelaras PSS)
Pn Law Hui Leh (SU SPM/Pep Dalaman Ting 5)
Pn Haryati Mohd Noh (SU PT3/Pep Dalaman Ting 3)
Pn Norsukarna Hamzah (SU Pep Dalaman Ting 1)
Pn Siti Munirrah Razali (SU Pep Dalaman Ting 2)
Pn Nur Anniza Mohd Nor (SU Pep Dalaman Ting 4)
Ketua-ketua PanitiaPn Tunku Zubaidah Tunku Yahya (Bahasa Melayu)
Pn Noor Zahidah Idris (Bahasa Inggeris)
Pn Haslina Hafzan Awang Sufa (Matematik Tambahan)
Pn Nor Hasnah Mohd Nasir (Matematik)
Pn Nor Zalifah Baharum (Sains)
Pn Vijayakumari Govindasamy (Sejarah)
Pn Aida Mastura Kassim (Pendidikan Islam)
Pn Noorsyakizah Hishak (Pendidikan Seni)
Cik Nurul Afiza Ghazali (Pendidikan Moral)
Pn Noor Azizah Abdullah (Pend. J & Kesihatan)
En Muhamad Faris Ismail (Geografi)
Pn Nor Salamatul Akma Abd Ghaffar (Perniagaan)
Pn Wan Nordiana Wan Ibrahim (Ekonomi)
Pn Zurainie Mohamad Salleh Dzulkefli (Prinsip Perakaunan)
En Mohd Firdaus Tahir Ramli (Pendidikan Muzik)
Pn Nurkhalisah Mukhtar (Asas Sains Komputer)
Pn Noremy Md Sidek (Reka Bentuk Grafik Digital)
En Mohd Fahmi Firdaus (Menservis Automobil)
En Mohammad Fikribillah Kamarul Zaman (Pendidikan Sivik)
Pn Maziatul Uzzma Ta’zim (Tasawwur)
Pn Ami Fadzlin Amir Abdul Nasir (Biologi)
Pn Rosdiana Mohd Rasid (Fizik)
Pn Shanty a/p Panchalingam (Kimia)
Pn Hafizah Zakaria (Sains Komputer)
En Zainol Alam Mohamed (Reka Bentuk Teknologi)